IWA z Uroczyska "IWA"Przełącznik

Data urodzenia 11.11.2011

IWA z Uroczyska [1]

IWA z Uroczyska [2]

IWA z Uroczyska [Rodowód]

Właściciel Gabriela Wantuch
Status hodowlany Emerytura Hodowlana
HD A, ED 0-0
CEA/PRA/KAT/cPRA/RPED/RD/Glaucoma     Niedotknięty
CEA, CL, TNS Normal
Uzębienie kompletne, zgryz nożycowy
Umaszczenie Blue merle
Wzrost około 51 [cm]
Waga około 17 [kg]
Matka ILLY z Dębowego Wzgórza
Ojciec Multi Ch. Never Never Land AGENT DOUBLE O SEVENIwa jest suczką bardzo delikatną i wrażliwą, ale nie strachliwą. Można o niej powiedzieć, że jest empatyczna. Doskonale potrafi odczytać ludzkie nastroje. Do szaleństwa zakochana jest w człowieku, nie ważne czy dużym, czy małym, zdrowym, czy chorym - zawsze przyjdzie na przytulanie i czułe słówko. Z uwagi na te cechy Iwa jest przygotowywana do roli psa terapeutycznego i wizytującego w szkołach i przedszkolach.

Iwa jest bardzo radosną, pełną energii i chęci do pracy suczką. Pięknie skacze, ma wrodzony dobry aport, myśli na tym co robi. Szkolenie jej to czysta przyjemność. Moim priorytetem w szkoleniu jej, jest budowanie silnej więzi i zaufania. Moim zdaniem szkolenie powinno być dobrą zabawą, a gdzieś dopiero z tyłu jest rywalizacja i osiągnięcia sportowe. Iwa zna całą masę psich sztuczek, które wykorzystujemy podczas pokazów i zajęć. Bierzemy udział w zawodach rally-o i dogtrekkingowych, a w planach do spełnienia mamy egzamin PT i obi klasę "0".

Moja Iwa jest suczką uległą, nie ma w niej ani grama agresji. Jednak "przyjaciół" z grona psów sobie starannie wybiera. Z niektórymi dogaduje się od razu, do niektórych prezentuje szeroki i wymowny uśmiech, żeby za chwile wspólnie się bawić, a niektóre psy po prostu omija.

Na co dzień Iwa jest psem niekłopotliwym, nie niszczy, prawie wcale nie szczeka. Potrafi idealnie dopasować się do sytuacji. Jak trzeba to zwinie się w kłębuszek i śpi, nie wadząc nikomu. Podczas treningów jest w pełni skoncentrowana i daje z siebie 100%. Jak trzeba się przytulić jest w jednej chwili, a jak trzeba oczarować widzów na pokazie i sędziów na wystawach robi to perfekcyjnie.

IWA z Uroczyska [3] IWA z Uroczyska [4] IWA z Uroczyska [5] IWA z Uroczyska [6] IWA z Uroczyska [7]

IWA z Uroczyska [8] IWA z Uroczyska [9] IWA z Uroczyska [10] IWA z Uroczyska [11] IWA z Uroczyska [12]

ShutDown