ArchiwumPrzełącznik

Plany Hodowlane - dopiero na 2021 r.

Plany Hodowlane - dopiero na 2021 r

Uprzejmie informujemy, że w roku kalendarzowym 2020, nie mamy wolnych szczeniaków i nie planujemy miotów! Kolejne plany hodowlane mamy na pierwszą połowę 2021 r. Szczegóły pojawią się na naszej stronie w późniejszym czasie. Zachęcam do śledzenia psiaków z Ulicy Zamkowej na naszej stronie internetowej i naszym funpage'u na Facebook'u . Niecierpliwych i zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Poznawanie świata

Poznawanie świata

Brawka i Stelka w ostatnim czasie dużo spędzają czasu w mieście! Chodzą na smyczy, nie ciągną! Chodzimy po pięknych ulicach Tarnowa, pijemy razem kawki w urokliwych kawiarenkach i miło spędzamy czas.

Treningi ze Stusią

Treningi ze Stusią

Mały pies i wielkie wyzwania! Stelka to piesek "łatwy w obsłudze" i bardzo chętny do pracy! Treningi z nią to przyjemność, aż buzia sama się uśmiecha, jak obserwuje się zaangażowanie tej młodej psinki.

Zapowiedź

Zapowiedź

W połowie czerwca na Ulicy Zamkowej spodziewamy się szczeniąt Border Collie. Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany - przeczytaj ten post do końca!!

Rasa Border Collie w obecnych czasach cieszy się ogromną popularnością, więc zanim zadzwonisz, bądź napiszesz mail'a (nie odpowiadamy na SMS-y) prosimy dowiedz się czegoś więcej o nas i naszych oczekiwaniach w stosunku do przyszłych właścicieli. Nie prowadzimy rozmów z osobami niepełnoletnimi oraz z osobami, które pośredniczą w poszukiwaniu psa dla bliskich, czy znajomych.

Już za niedługo powitamy na świecie szczeniaki z wyjątkowego skojarzenia. Rodzice miotu pochodzą z wybitnych, austriackich hodowli, a w swoich liniach mają Zwycięzców Europy, Zwycięzców Świata, Zwycięzców CRUFT'a, Multi Championów, Inter Championów... A co ważne - zarówno ojciec jak i matka miotu, to psy utytułowane Multi Junior Championy, Multi Championy i oboje to Inter Championy. Jednak przede wszystkim przyszli rodzice miotu to psy zdrowe, przebadane. Posiadają wspaniałe charaktery!!! Są to psy posłuszne, zrównoważone, mocno nastawione na pracę z człowiekiem i dla człowieka.

Więcej o mamie "Greta" Bordercult Chelsea
Więcej o tacie "Otto" Country Don Ottavio
Więcej o planowanym skojarzeniu.

Szukamy dla naszych szczeniaków kochających rodzin, które na pierwszym miejscu będą stawiały bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie psa. Przede wszystkim poszukujemy rodzin, które znają potrzeby rasy i które będą utrzymywać z nami kontakt przez całe życie psa. Chcielibyśmy, aby szczeniaki z naszej hodowli stały się prawowitymi członkami Waszej rodziny, obdarzonymi bezgraniczną miłością. Szukamy rodzin, które chciałyby poszerzać kynologiczną wiedzę, uczestniczyć w szkoleniach i aktywnie spędzać czas ze swoim psem. Nie sprzedajemy naszych szczeniaków do domów z małymi dziećmi.

Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszej strony internetowej oraz naszego fanpage'a.

Jeśli chciałbyś zostać przyszłym właścicielem szczeniaka z Ulicy Zamkowej, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Opowiedz coś o sobie - o swoim życiu, o swoich doświadczeniach z psami, o swoich preferencjach, marzeniach i planach związanych z przyszłym psem. Liczymy na szczerość i przemyślane decyzje.

Otwieramy listę rezerwacyjną! Hodowca ma prawo wyboru przyszłej rodziny dla szczeniaka.
Skontaktuj się z Nami!

REPRODUKTOR

REPRODUKTOR

Nasz piękny Otto, skończył 4 lata i to jest ten czas kiedy mogę powiedzieć, że - bardzo ostrożnie jestem gotowa mówić o możliwości udostępnienia Go do krycia poza moją hodowlą. Otto, pochodzi z wybitnej hodowli Borderline Country i oprócz tego, że w swoim rodowodzie ma światowe linie z wybitnymi osiągnięciami, to on sam jest bardzo utytułowany, piękny i zdrowy. Ale przede wszystkim Otto to wspaniały pies, z którym fajnie się żyje. Więcej o nim tutaj.

Urodzinki Brawki

Urodzinki Brawki

Nasz Bura Księżniczka, kończy 5 lat! Sto Lat Gwiazdeczko! Sto lat psiaki z miotu "B"! Więcej o naszej Brawce tutaj.

Stella - treningi

Stella - treningi

Mała Stelka to świetny materiał do pracy, jesteśmy pewni, że te nasze wspólne "zabawy" dadzą jej dobre podstawy w dorosłym życiu. A te piękne chwile spędzone razem, na świeżym powietrzu, zostaną na zawsze w naszej pamięci.

Otto - agility?!

Otto - agility?!

Nie prowadzimy hodowli psów sportowych, ale aktywnie spędzamy czas z naszymi psami, które z ogromnymi sukcesami zdobywają tytuły na wystawach. Sport, choćby amatorski, to wspaniały sposób na wzmacnianie więzi, uśmiech na twarzach i pyszczkach!

FitPaws

FitPaws

Czy będą wystawy psów rasowych w tym roku?? Nie wiem... Ale my bardzo powolutku, mieszając zabawę z nauką - się do nich przygotowujemy! Mając taką małą gwiazdeczkę w domu, to trening jest prawdziwą przyjemnością!

Urodzinki Otta

Urodzinki Otta

Sto LAT Kochany przyjacielu!! Więcej o naszym solenizancie tutaj.

Wycieczki do naszego zaczarowanego lasu!

Wycieczki do naszego zaczarowanego lasu!

Uwielbiam, kiedy psiaki z Ulicy Zamkowej są szczęśliwe, biegają luzem i cieszą się tym co ich otacza. Mamy "swój" las, do którego uwielbiamy wracać!

Hurra! Sezon wodny otwarty!

Hurra! Sezon wodny otwarty!

Wszystkie Nasze bordery uwielbiają wodne szaleństwo! I jak tylko robi się ciepło zaczyna się wodna zabawa! Mieszkamy w takim miejscu gdzie mamy, w niedalekiej odległości rzeki i jeziora i żwirowiska, z których z ogromną przyjemnością korzystamy!

Życie w dobie kwarantanny...

Życie w dobie kwarantanny...

#zostanwdomu i My się do tego stosujemy! Pomimo strachu przed wirusem, jesteśmy szczęśliwi bo mamy siebie! Mało czasu jesteśmy w świecie wirtualnym, dużo czasu jesteśmy razem ze sobą! Snujemy plany na przyszłość - bo jesteśmy pewni, że wszystko będzie dobrze!

Wesołej Wielkanocy

Wesołej Wielkanocy

Kochani choć w tym roku Wielkanoc jest trudna...samotna...to życzymy Wam dużo zdrowia, wytrwałości i samych wspaniałych momentów! Całusy od NAS z Zamkowej!

Niwka / Radłów

Niwka / Radłów

Najpiękniejsze chwile to te spędzone wspólnie. Ja z moimi psami mieszkam i spędzam każdą wolną chwilę. Wspólnie jesteśmy aktywni i wspólnie odpoczywamy! Tym razem Radłowska Rivera - kolejne piękne miejsce!

Psia Łapa

Psia Łapa

Edukacja z udziałem psa - to nieustanne wymyślanie super pomocy i fajnych zabaw! Nauka + zabawa to jest to!

Dębina Łętowska

Dębina Łętowska

Piękna Dębina Łętowska, Gmina Wojnicz, Powiat Tarnowski czyli prze-piękną mamy okolicę!

Smacznego!

Smacznego!

Zajęcia z psem to "ciężka" praca dla dzieci i okazja do wypełnienia brzucha po same brzegi dla Iwusi.

Polichty - Sucha Góra

Polichty - Sucha Góra

Tym razem Polichty - Sucha Góra - Ośrodek Edukacji Ekologicznej, Zespołu Parków Krajobrazowych Pogórza czyli teren Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego, Nadleśnictwa Gromnik, Gmina Gromnik, Powiat Tarnowski. Piękne miejsce na pewno będziemy tam wracać.

Walentynki

Walentynki

Happy Valentine's Day! Dużo miłości do siebie wzajemnie, a przede wszystkim do swoich czworonogów!

Zima jest piękna!

Zima jest piękna!

Prawdziwej, śnieżnej zimy w tym roku nie było!! W ramach naszego wymyślonego projektu #powiattarnowskina4lapach - znaleźliśmy prawdziwą zimę kilkanaście kilometrów od Tarnowa w Jodłówce Tuchowskiej.

Dzień dobry!

Dzień dobry!

21 stycznia 2020 r. przywitaliśmy na świecie długo wyczekiwany miot "E" z Ulicy Zamkowej. Ku zdziwieniu wszystkich na świat przyszło 5ciu kawalerów i jedna jedyna suczka. Wszystkie maluchy mieszkają już w swoich nowych domkach !

Umiesz liczyć?!

Umiesz liczyć?!

Liczenie na palcach, podczas zajęć edukacyjnych z Iwą nabiera nowego znaczenia!

Kochane dzieciaki

Kochane dzieciaki

"Proszę Pani!!! Proszę Pani...!!! Narysowałem Pani PSY!!! Kocham swoją pracę!!

Iwa - ostatnie dni pracy

Iwa - ostatnie dni pracy

Nasza kochana Iwa, choć kondycje ma jak nastolatka, a w główce dalej ma pstro... to jednak kalendarz nieubłaganie pokazuje już 8 lat. Nasz plan jest taki, że jeszcze tej wiosny troszkę popracuje - poodwiedza dzieci, a od czerwca przejdzie na zasłużoną emeryturę!

Projekt - Powiat Tarnowski na 4Łapach

Projekt - Powiat Tarnowski na 4Łapach

Na Zamkowej ostatnio bardzo intensywny czas! Ale choćby nie-wiadomo-co, zawsze znajdujemy chwilkę na reset czyli na spacer z psami! Mieszkamy na południu w najcieplejszym mieście w Polsce - Tarnowie! Aż wstyd się przyznać, że dookoła Nas jest tyle pięknych miejsc, których całkowicie nie znamy! Stąd zrodził się w mojej głowie pomysł, bardzo prosty do realizacji #powiattarnowskina4łapach" troszkę inspirując się #małopolskajestpiękna Zapraszamy na nasz funpage na Facebooku tu będą regularne - relacje ! :)

Trzecie Urodzinki Greci !!

Trzecie Urodzinki Greci !!

Nasza malutka ciałem, ale ogromna swoimi osiągnięciami i swoim serduszkiem Gretka - obchodzi swoje trzecie urodzinki! Nie wiem kiedy to zleciało, ale wiem, że przywiezienie Gretki na Zamkową, to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! Z okazji urodzin, podstrona Grety została zaktualizowana!

Zajęcia edukacyjne!

Zajęcia edukacyjne!

W roku 2020 nie spuszczamy z naszych obrotów. W dalszym ciągu prowadzimy zajęcia edukacyjne z udziałem naszych borderów, ale jeszcze do tego wymyślamy i własnymi rękami wykonujemy maty edukacyjne i materiały do zajęć! Kochamy swoją pracę!

Nowy Rok !

Nowy Rok !

Rok 2020 zaczynamy z przytupem!! Oficjalnie ogłaszamy, że w drugiej połowie stycznia spodziewamy się maluchów! Osoby zainteresowane i niecierpliwe zapraszamy do kontaktu!

ShutDown