ArchiwumPrzełącznik

Brawka w pracy!

Brawka w pracy!

Brawka, to pies, któremu uśmiech z pyszczka nie schodzi nigdy...ani w domu ani w pracy!!

Pani Iwa!

Pani Iwa!

Iwa to pies, który cieszy się dużym respektem wśród dzieci! Zawsze pomoże, pocieszy, przypilnuje...

Urodziny IWY !!!

BAZYL z Ulicy Zamkowej

To niewiarygodne! Po prostu niewiarygodne! Nasza Iwusia 11 listopada - skończyła 8 lat! Nic nie wskazuje na to, że jest już weteranką... kondycję i mentalność ma ciągle juniora, żeby nie powiedzieć szczeniaka...Jeszcze po-edukuje dzieci przez kilka najbliższych miesięcy w szkołach i przedszkolach, a potem oficjalnie przejdzie na emeryturę...

BAZYL z Ulicy Zamkowej

BAZYL z Ulicy Zamkowej

Bazyl z Ulicy Zamkowej to pies, który urodził się w naszej hodowli 13 maja 2015 roku. Owszem został sprzedany do hodowli, ale nie na takich warunkach jak to aktualnie wygląda. Osoba, która była jego pierwszym właścicielem, prawdopodobnie, już nim nie jest. I pomimo obietnic i zapewnień, wszystko potoczyło się inaczej...

Brawko popatrz co ja robię!

Brawko popatrz co ja robię!

Dzieci naśladowały ruchy z wylosowanych obrazków, a Pani Profesor Brawa oceniała dokładność i precyzję wykonania! Śmiechu było co niemiara!

Zabawy konstrukcyjne

Zabawy konstrukcyjne

Zajęcia edukacyjne z Brawką to przede wszystkim dobra zabawa! Tym razem dzieciaki konstruowały przestrzenną budę, żeby Brawka mogła sobie w niej spokojnie odpoczywać!

Oficjalnie II INTERCHAMPION na Ulicy Zamkowej

Oficjalnie II INTERCHAMPION na Ulicy Zamkowej

Nasza piękna - Bordercult Chelsea "Greta" ( Multi Ch. TEHYA Twice Told Tale & Multi Ch. Quellyane Miami) oficjalnie otrzymała dyplom z FCI, który jest potwierdzeniem niezwykle ważnego dla Nas tytułu INTERCHAMPIONA !!! Greta jest naszym drugim i na pewno nie ostatni Interem mieszkającym na Ulicy Zamkowej...

Kolorowy zawrót głowy

Kolorowy zawrót głowy

Uczymy się i bawimy! Tym razem naszą główną zabawą, od której wszystko się zaczęło było kolorowe - filcowe domino! Super zabawa!

B    R    A    W    A

B R A W A

Literki...? Cyferki...? Przy Brawce jesteśmy w stanie wszystko przećwiczyć z ogromnym uśmiechem na twarzach i pyszczku!

One dwie!

One dwie!

Dwa psy na zajęciach to podwójna motywacja i frajda do pracy! Dzieciaki miały przyjemność pracować ramię w ramię z Brawką i Iwką!

Genetyka...

Genetyka...

Pewnych rzeczy nie da się oszukać...nie da się oszukać przede wszystkim faktu, że Brawa odziedziczyła po Iwie wspaniałe cechy do pracy edukacyjnej! To dla mnie duma i przyjemność pracować z nimi dwiema!

Nasze Edukacyjne piąteczki!

Nasze Edukacyjne piąteczki!

Nasza Iwa, uwielbia przychodzić na zajęcia! Zawsze z uśmiechem na pyszczku i zawsze z merdającym ogonem!

Jesień

Jesień

I doczekaliśmy kolejnej jesieni na Ulicy Zamkowej...jest to czas intensywnej pracy z naszymi psami, długich spacerów w pięknych okolicznościach przyrody, ale też czas pewnych podsumowań i snucia planów na przyszłość. Tej jesieni zapadło kilka ważnych decyzji dotyczących Naszych psów. O wszystkim co będzie działo się na Ulicy Zamkowej, będziemy na bieżąco informować! Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej i funpage na Facebooku!

Wystawa Klubowa Wawrzykowizna o/Łódź

Wystawa Klubowa Wawrzykowizna o/Łódź

Nasz rodzynek Otto od ostatniego swojego ogromnego sukcesu, podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu, gdzie otrzymał CACIB i zaszczytny tytuł Zwycięzcy Polski 2018, nie był na ani jednej wystawie w Polsce, pomyślałam, że to dobry pomysł pokazać się znów podczas wystawy organizowanej przez ZKwP o/Łódź! Moje serce Borderline Country DON OTTAVIO, podczas XXXI Klubowej Wystwy Psów Pasterskich Ras Niepolskich 21.09.2019 Wawrzkowizna W klasie championów uzyskał ocenę doskonałą i lokatę 3/5 i brązowy medal! Sędziował Anatoli Zhuk (BY)

Wrześniowe zajęcia z Brawką!

Wrześniowe zajęcia z Brawką!

Nasza kochana Brawa z Ulicy Zamkowej jest niezastąpiona podczas zajęć edukacyjnych z udziałem psa, w jednej z podtarnowskiej Placówce Wsparcia Dziennego! Kocham!

Zajęcia edukacyjne!

Zajęcia edukacyjne!

W każdy piątek odbywają się nasze ukochane zajęcia edukacyjne z udziałem dwóch naszych kudłatych dziewczynek. Dziś w roki głównej nasza szara duma BRAWA z Ulicy Zamkowej! Dzieci po prostu za nią przepadają, a Brawka przepada za smakołykami, które otrzymuje!

GRETA - komplet badań

GRETA - komplet badań

HD A, EB 0/0, OCD free
CEA, NCL, TNS, RS, GG, SN, IGS, MDR1 - Normal
Badania okulistyczne: 24.02.2017 dr Petra Grinninger, 10.11.2018 dr Paweł Stefanowicz

Po wakacyjnej przerwie...

Po wakacyjnej przerwie...

...wracam wypoczęci i pełni energii do naszej Placówki Wsparcia Dziennego, w której prowadzimy i uczestniczmy w regularnych zajęciach edukacyjnych z udziałem Iwy i Brawy. Oh!! jak miłe są takie powroty!!

Wakacje w Montenegro...

Wakacje w Montenegro...

Spełniło się nasze wielkie marzenie, aby spędzić wakacje w ...Montenegro...!! Otto i Greta towarzyszyli nam w codziennych spacerach, wprawach w góry, pływaniu w morzu, obiadach w restauracjach i codziennych nieoczekiwanych przygodach... wróciliśmy na Zamkową pełni nadziei i optymizmu, że wszystko wszystko co zaplanujemy da się osiągnąć!

CACIB Cetiynje 31.07.2019

CACIB Cetiynje 31.07.2019

Dzień drugi wystawy był dla nas również baaardzo szczęśliwy! Sędzia Vojislav Branović (MNE) przyznał dla:

Borderline Country DON OTTAVIO "Otto"
ocenę doskonałą, CAC, CACIB,BOB!!!
CRUFTS qualification for 2020!!!

Otto uzyskał nowy tytuł:
!!! CHAMPIONA MONTENEGRO!!!

Bordercult CHELSEA "Greta"
ocena doskonała, CAC, CACIB, BOS!!!
CRUFTS qualification for 2020!!!

Greta uzyskała tytuł:
!!! CHAMPIONA MONTENEGRO !!!

Zarówno Otto jak i Greta spełnili warunki to uzyskania następujących tytułów:
Grand Champion of Montenegro
Adriatic Champion
Mediterranean Champion
Balkan Champion

ta para jest po prostu najlepsza!!

CACIB Cetinje 30.07.2019

CACIB Cetinje 30.07.2019

Podczas pierwszego dnia Międzynarodowej Wystawy w Cetinje (Montenegro), po długiej przerwie od wystaw, u sędziego Vojislav'a Al Daghistani (RS)

Borderline Country DON OTTAVIO "Otto", otrzymał:
ocenę doskonałą, CWC, CACIB, BOS !!!

Bordercult CHELSEA "Greta", otrzymała:
ocenę doskonałą, CWC, CACIB, BOB !!!

To już III urodzinki miotu C

To już III urodzinki miotu "C"

Wszystkiego Najlepszego dla miotu C'2016 (Iwa&Ravel) od całej szalonej ekipy z Ulicy Zamkowej! Maniu, Kleosiu, Oksiu, Czesiu i Iciu samych wspaniałych chwil Wam życzymy!!

Otto komplet badań

Otto komplet badań

Borderline Country DON OTTAVIO "Otto":

HD A, EB 0/0, OCD free
CEA, NCL, GG, SN, IGS, MDR1 normal
TNS carrier
Eyes clear (badania oczu: VI.2016 mag.Gunter Maab, XI.2017 i XI.2018 dr Paweł Stefanowicz)

Ostatnie chwilę razem

Ostatnie chwilę razem

Iguś (Bordercult EAGLE) jest naszym wspaniałym gościem, który będąc w Polsce i w Serbii zdobywał laury na wystawach. Jednak co dobre szybko się kończy...i ten cudowny chłopak wraca do swojego domu...Cieszymy się z każdej chwili spędzonej razem! Do zobaczenia Przyjacielu!

Ostatnie zajęcia przed wakacjami

Ostatnie zajęcia przed wakacjami

Lipiec i sierpień to miesiące wolne od "pracy" czyli zajęć edukacyjnych z udziałem naszych psiaków! Do zobaczenia we wrześniu!

Junior handling z Grecią

Junior handling z Grecią

Podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Kraljevo (Serbia), nasza Greta po raz pierwszy w swoim życiu wystąpiła w konkurencji junior handler! Spisała się wspaniale!

Greta - Nasz Drugi INTERCHAMPION

Greta - Nasz Drugi INTERCHAMPION

Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasza malutka "Gretka" - Bordecult Chelsea (Tehya Twice Told Tale x Quellyane Miami) dnia 2 czerwca 2019 r. spełnił wszystkie wymagane warunki do otrzymania tytułu INTERCHAMPIONA Wniosek o oficjalne przyznanie tego tytułu już złożyliśmy do FCI ...

Oto wszystkie otrzymane wnioski CACIB:

28.04.2018 CACIB Kraljevo, sędzia: Sasha Kitanovic
29.04.2018 CACIB Skopje, sędzia : Anancevski Vlatko
30.04.2018 CACIB Skopje, sędzia : Nikola Angelkovski
01.05.2018 CACIB Vranje, sędzia : Peter Firic
14.07.2018 CACIB Sarajevo, sędzia : Tamas Jakkel
15.07.2018 CACIB Sarajevo, sędzia: Umit Ozkanal
16.12.2018 CACIB Lublin, sędzia : Kevin Young
02.06.2019 CACIB Kraljevo, sędzia : Anna Kochan

Junior Champion Serbii

Junior Champion Serbii

Nasz piękny gość Bordercult EAGLE (Borderfame Star Lines x Quellyane Miami) podczas wizyty w Serbii 1-2.06.2019 r. wrócił z zaszczytnym tytułem Młodzieżowego Championa Serbii, szczególnie ważna dla nas była ocena sędziny Pani Anny Kochan, która zwróciła uwagę na wiele pięknych cech młodego Igulka.

INTERCHAMPION

INTERCHAMPION

Nasz piękny - Borderline Country DON OTTAVIO "Otto" (Simaro Home Run & Borderline Country Uponadream), wnuk Borderline Country Extacy, Borderline Country Champagne, Pikkupaimenen Great Pretender i Jumpingriver, oficjalnie otrzymał dyplom, który jest potwierdzeniem niezwykle ważnego dla Nas tytułu INTERCHAMPIONA !!! Otto jest pierwszym, ale nie ostatni Interem na Zamkowej...

CACIB Rzeszów

CACIB Rzeszów

18.05.2019 r. podczas XII Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Kamionce/o.Rzeszowie, nasz wyjątkowy gość Bordercult Eagle "Iggi" (Borderfame Star Lines x Quellyane Miami) w klasie młodzieży u Pani sędziny Katarzyny Fiszdon (POL) zdobył:
lokatę 1/3, złoty medal
tytuł: Zwycięzcy Młodzieży!! oraz Najlepszego Junior w Rasie!!
tym samym Eagle spełnił wszystkie regulaminowe warunki do otrzymania tytułu MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONA POLSKI !!!

Iwa na zajęciach z dziećmi!

Iwa na zajęciach z dziećmi!

Iwa...ach ta Iwa...po przymusowej przerwie związanej ze sterylizacją i rekonwalescencją po operacji, Iwa znów zawitała do dzieci z Placówki. Radości nie było końca!

Urodzinki Brawki i całego miotu B

Urodzinki Brawki i całego miotu "B"

Maj na Zamkowej to miesiąc pełen radosnych chwil! 13tego maja przyszedł na świat wspaniały miot "B", w tym nasza szara Braweczka! Wszystkiego Najlepszego Kochani! O tym jakie są teraz bordery z miotu "B" można poczytać tutaj.

Urodzinki Ottusia!

Urodzinki Ottusia!

4 maj to niezapomniana data i cudowna okazja do świętowania! Nasz kochany INTERCH. Multi CH, Multi BOG Borderline Country Don Ottavio "Otto" obchodzi swoje urodzinki! Sto lat kochany piesku! Jesteś dla mnie całym światem! Kocham Cię bezgranicznie za wszystko!!

Odwiedziny Mani

Odwiedziny Mani

Do Tarnowa przyjechał specjalny gość... Mania! czyli Casablanka z Ulicy Zamkowej, pretekstem były zawody treningowe w Tarnowie w ramach PIES, SPORT i TY, ale przy okazji mieliśmy cudowny rodzinny spacer w deszczu...i błocie...

Nowe logo

Nowe logo

Dzięki Sarze Napora, mamy piękne, nowiuteńkie logo naszej hodowli! Ciągle nie możemy się napatrzeć! W logo są dwa nasze psy: merlata Iwa, która jest fundamentem, matką założycielką... i nasz posągowo piękny Otto, który spełnia nasze wystawowe marzenia! Otto to też pierwszy INTERCHAMPION w naszej hodowli!

Najlepsze i Najpiękniejsze życzenia Wielkanocne!

Najlepsze i Najpiękniejsze życzenia Wielkanocne!

Szczęśliwej Wielkanocy, dużo zdrowia i samej pomyślności dla całej naszej szalonej Rodzinki, Przyjaciół, Właścicieli zamkowych borderów i wszystkich naszych Fanów!

Wiosna...wiosna...

Wiosna...wiosna...

Bordery z Ulicy Zamkowej czują wionę w swoich nosach i futerkach! Wiosna to czas przygotowań przed sezonem wystawowym oraz czas badań i przygotowywań na przyjście na świat wakacyjno/jesiennego miotu E - szczegóły tutaj.

Edukacja z udziałem Brawki

Edukacja z udziałem Brawki

Zajęcia edukacyjne trwają w najlepsze! Staramy się, żeby każde zajęcia były atrakcyjne dla dzieci i komfortowe dla Brawki.

CAC Jarosław

CAC Jarosław

Podczas krajowej wystawy w Jarosławiu o/Przemyśl 16.03.2019, nasza Gretka i jej przyrodni brat Iggi spisali się na medal, na dwa złote medale!! Bordercult Eagle "Iggi" (Border fame Star Lines x Quellyane Miami) zdobył tytuł: Zwycięzcy Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie (JBOB), ale to nie koniec wspaniałych sukcesów... przeszedł do ścisłego finału w konkurencji Najlepszego Juniora Wystawy!! Bordercult Chelsea "Greta" (Tehya Twice Told Tale x Quellyane Miami) zdobyła zaszczytny tytuł Najpiękniejszego Psa w Rasie (BOB) a w konkurencji finałowej była Best of Group II !!! Sędziował Pan Mirko Marković (RS).

Brawka w pracy

Brawka w pracy

Ćwiczenia koncentracji uwagi, spostrzegawczości oraz ćwiczenia ręki i palców... a wszystko pod czujnym okiem Brawki...takie rzeczy robimy tylko z dziećmi z naszej ukochanej Placówki, do której regularnie zaglądamy.

Zapowiedź miotu E

Zapowiedź miotu "E"

W 2019 roku (lato/jesień) planujemy na Ulicy Zamkowej tylko jeden, za to wyjątkowy miot po dwóch naszych psach Grecie i Otto. Po więcej szczegółów zapraszam tutajtutaj. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

9-10.03.2019 r - CAC Radom

9-10.03.2019 r - CAC Radom

Podczas krajowej wystawy w Radomiu 9-10.03.2019, nasza Gretka i jej przyrodni brat Iggi spisali się na medal!! To przyjemność wystawiać takie rodzeństwo! Bordercult Eagle "Iggi" (Border fame Star Lines x Quellyane Miami) zdobył tytuł: Zwycięzcy Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, ale to nie koniec wspaniałych sukcesów...w konkrecjach finałowych zdobył II lokatę w I grupie i przeszedł do ścisłego finału w konkurencji Najlepszego Juniora Wystawy!!
Bordercult Chelsea "Greta"(Tehya Twice Told Tale x Quellyane Miami) zdobyła zaszczytny tytuł Najpiękniejszego Psa w Rasie a w konkurencji finałowej była Best of Group II !!! Sędziowie to Grzegorz Robak, Bogusław Chmiel.

Piąte urodziny miotu A

Piąte urodziny miotu "A"

11 marca swoje 5te urodzinki świętuje miot "A"(Iwa&Drake'2014). Wszystkiego Najpsiejszego dla Wspaniałych chłopców: Woodiego, Tytusa i Armanka!! Więcej o chłopcach można przeczytać tutaj.

Praca i zabawa = spotkania z Brawką

Praca i zabawa = spotkania z Brawką

Regularna praca z dziećmi w Placówce przynosi efekty. Zawsze jest dużo śmiechu i w przyjemny sposób wplatamy elementy edukacyjne.

Brawka - wraca do gry!

Brawka - wraca do gry!

Po świąteczno - feryjnej przerwie wracamy do Naszej ukochanej Placówki z nowymi pomysłami, z nową energią, tylko skład został taki sam! Rozpoczynamy nowy rok z uśmiechami na twarzy i pyszczkach. O efektach będziemy informować.

Greta - oficjalnie Championem Polski

Greta - oficjalnie Championem Polski

No to już oficjalnie! Nasza Grecia jest Championem Polski! Tytuł zdobyła w najszybszym możliwym czasie. Cieszymy się ogromnie!

Iwa - emerytka

Iwa - emerytka

Nasza matka założycielka - Iwusia w styczniu 2019 roku przeszła na emeryturę hodowlaną. Przeszła sterylizację, czuje się świetnie! Iwa to pies, po którym w ogóle nie widać piętna upływającego czasu. W zajęciach edukacyjnych na pewno jeszcze do końca roku kalendarzowego 2019.

Urodzinki Grety

Urodzinki Grety

Nasza malutka ciałem, ale ogromna swoim serduszkiem Gretka, obchodzi swoje drugie urodzinki! Nie wiem kiedy to zleciało, ale wiem, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! Z okazji urodzin, podstrona Grety została zaktualizowana

BAZYL z Ulicy Zamkowej

BAZYL z Ulicy Zamkowej

Bazyl z Ulicy Zamkowej to pies, który urodził się w naszej hodowli 13 maja 2015 roku. Owszem został sprzedany do hodowli, ale nie na takich warunkach jak to aktualnie wygląda. Osoba, która była jego pierwszym właścicielem, prawdopodobnie, już nim nie jest. I pomimo obietnic i zapewnień, moje prośby o wyjaśnienie całej sytuacji zostały zignorowane. Jako hodowca, zrobiłam wszystko, aby wyjaśnić całą sytuacje.

ShutDown